Recepta NHS Uk – Nie Przepłacaj!

Certyfikat NHS, o który można aplikować tutaj:

W tych bezprecedensowych okolicznościach, z którymi przyszło nam się teraz zmagać stosowne jest szukanie rozwiązań ułatwiających nam normalne funkcjonowanie. Obecna sytuacja ogranicza nam dostęp do pracy, przez co również do redukuje nasze możliwości finansowe. Poniżej przedstawiamy jedną z form, która skutecznie może zadbać o nasze zdrowie oraz finanse, a także zabezpieczyć dostęp do lekarstw wydawanych na receptę.

Certyfikat pozwala uzyskać tyle recept NHS, ile potrzebujesz w danym okresie. Jeśli regularnie płacisz za recepty, PPC może zaoszczędzić pieniądze.

Po wypełnieniu i dokonaniu opłaty wygenerowany zostanie Certyfikat..(Aplikuj Tutaj)

TIP: Nie ma konieczności drukowania certyfikatu. Wystarczy sam numer zapisany na kartce, bądź zdjęcie certyfikatu w telefonie. Farmaceuta w aptece ma dostęp do bazy w systemie, więc na bieżąco sprawdza ważność Twojego numeru!

Koszt PPC:

PPC – Certyfikat
  • 29,10 £ – 3 miesiące
  • 104 £ – 12 miesięcy
  • TIP: Oznacza to, że za ok 10 funtów miesięcznie masz możliwość wykupienia nieograniczonej ilości recept wydanych na Twoje imię i nazwisko.

Od 1 kwietnia 2020 r. Opłata za receptę w NHS wzrośnie o 15 pensów do 9,15 GBP za każdą przepisaną pozycję. Rosną również koszty PPC: 29,65 £ za 3 miesiące – wzrost o 55 pensów 105,90 £ na 12 miesięcy – wzrost o 1,90 £

Nowe ceny zostaną naliczone, jeśli złożysz wniosek o PPC w dniu 1 kwietnia 2020 r. Lub później, nawet jeśli poprosisz o rozpoczęcie PPC przed tą datą. Najszybszym sposobem na zakup PPC jest zakup online.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *